Logo website Adliyechi
عدلیه‌چی بستری برای ارائه خدمات حقوقی می‌باشد که با توجه به نیازهای جامعه ایجاد شده است تا بتواند با استفاده از فناوری های نوین نیازهای جامعه به این دسته از خدمات را برطرف کند.
این مرکز در ابتدا توسط تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه تهران شکل گرفته که اکنون با گسترده شدن خدمات، تعداد کارکنان آن چندین برابر شده و علاوه بر آن از حضور وکلا و حقوقدانان برجسته‌ای بهره‌مند شده است تا بتواند به بهترین شکل پاسخگوی مشکلات حقوقی مختلف مردم باشد.

عدلیه چی در سال 1399 پس از شیوع بیماری کرونا و محدودیت های برقرار شده در آن مقطع زمانی ایجاد و در ابتدا اقدام به ارائه خدمات حقوقی بصورت تلفنی و بر خط کرد. از همان ابتدا کیفیت خدمات ارائه شده در اولیت ما قرار داشت و به همین دلیل سعی در استفاده از بهترین وکلا در زمینه های مختلف حقوقی شد تا با ارائه مشاوره با کیفیت بالا به شما عزیزان، تجربه ای جدید در بهره مندی از خدمات حقوقی کسب کنید.

آنچه که باعث تمایز مشاوره های حقوقی ارائه شده در عدلیه چی با غیر می شود، کیفیت و بویژه هزینه ارائه خدمات حقوقی می باشد که عدلیه چی با تعرفه ای مناسب و معقول اقدام به ارائه خدمات خود می کند.

تمایز عدلیه چی

عدلیه چی را در فضای مجازی دنبال کنید